İlk Takım Adı: PAOK FC
İkinci Takım Adı: FC Zimbru Chisinau
Sıralama Türü: id
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(2 Maç)
2014-2015 Sezonu
Avrupa Ligi Play-Off 1. Maçı
FC Zimbru Chisinau 1-0 PAOK FC
2014-2015 Sezonu
Avrupa Ligi Play-Off 2. Maçı
PAOK FC 4-0 FC Zimbru Chisinau
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
2014-2015 Sezonu
Avrupa Ligi Play-Off 1. Maçı
21.08.2014, Perşembe, 21:05
Stadionul Zimbru
Kişinev, Moldova
FC Zimbru Chisinau
1-0
PAOK FC
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
36
GB
190172
maç linki
iki takım avrupa kupaları tarihi boyunca ilk kez karşı karşıya gelecekler.
(
Hasan Cemal Polat "Hasan Polat"
, 09-08-2014 14:10:37)
36
GB
B
190693
zimbru ilk 11 değeri : 650.000 eur
paok ilk 11 değeri : 19.300.000 eur
kaynak: mackolik
(
Hasan Cemal Polat "Hasan Polat"
, 22-08-2014 09:28:37)
36
GB
B
190725
orta hakem: libor kovařik (cze)
yardımcı hakemler: krystof mencl (cze), antonin kordula (cze)
4. hakem: petr ardeleanu (cze)
zimbru: denis rusu (gk), ştefan burghiu, iulian erhan (c), dmitri klimovich, kiril pavlyuchek, jean-marie amani (dk. 69 serghei alexeev), alexandru vremea, alexandru grossu, anatoli cheptine (dk. 82 mamadou diallo), ion jardan, dan spătaru (dk. 61 aleksejs višņakovs)
yedekler: anatol chirinciuc (gk), gheorghe anton, maxim potirniche, alexandru paşcenco
teknik direktör: oleg kubarev (blr)
paok: panagiotis glykos (gk) (c), giannis skondras, giorgos katsikas, răzvan raţ, alexandros tziolis (dk. 67 facundo pereyra), hedwiges maduro, róbert mak (dk. 67 maarten martens), dimitris salpingidis, ergys kaçe, stefanos athanasiadis, stelios kitsiou (dk. 79 nikos spyropoulos)
yedekler: asterios giakoumis (gk), thymios koulouris, stelios pozatzidis, fanis tzandaris
teknik direktör: angelos anastasiadis (gre)
goller:
(1-0) dk. 80 ştefan burghiu
sarı kartlar:
dk. 52 hedwiges maduro (paok)
kaynak: uefa.com
(
Hasan Cemal Polat "Hasan Polat"
, 22-08-2014 11:06:36)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
FC Zimbru Chisinau
2014-2015 Sezonu Avrupa Ligi
1. Eleme Turu 1. Maçı: KF Shkendija 2-1 FC Zimbru Chisinau
(3)
1. Eleme Turu 2. Maçı: FC Zimbru Chisinau 2-0 KF Shkendija
(3)
2. Eleme Turu 1. Maçı: CSKA Sofia 1-1 FC Zimbru Chisinau
(3)
2. Eleme Turu 2. Maçı: FC Zimbru Chisinau 0-0 CSKA Sofia
(3)
3. Eleme Turu 1. Maçı: SV Grödig 1-2 FC Zimbru Chisinau
(3)
3. Eleme Turu 2. Maçı: FC Zimbru Chisinau 0-1 SV Grödig
(3)
Play-Off 1. Maçı: FC Zimbru Chisinau 1-0 PAOK FC (Bu maçtasınız)
Play-Off 2. Maçı: PAOK FC 4-0 FC Zimbru Chisinau
(3)
PAOK FC
Play-Off 1. Maçı: FC Zimbru Chisinau 1-0 PAOK FC (Bu maçtasınız)
Play-Off 2. Maçı: PAOK FC 4-0 FC Zimbru Chisinau
(3)
K Grubu 1. Maçı: PAOK FC 6-1 FK Dinamo Minsk
(5)
K Grubu 2. Maçı: En Avant de Guingamp 2-0 PAOK FC
(4)
K Grubu 3. Maçı: PAOK FC 0-1 ACF Fiorentina
(4)
K Grubu 4. Maçı: ACF Fiorentina 1-1 PAOK FC
(5)
K Grubu 5. Maçı: FK Dinamo Minsk 0-2 PAOK FC
(5)
K Grubu 6. Maçı: PAOK FC 1-2 En Avant de Guingamp
(3)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||